Dla kogo pracujemy?

Nasza wartość dodana

Dla kogo pracujemy?

Nasze usługi adresujemy do akcjonariuszy i zarządów dużych i średnich dynamicznie rozwijających się spółek i holdingów, poszukujących kompleksowych rozwiązań w zakresie transakcji kapitałowych, struktur korporacyjnych i zarządczych.

Z powodzeniem działamy zarówno z firmami globalnymi, jak i z firmami rodzinnymi, przy czym naszym atutem jest doskonałe rozpoznanie i kontakty na rynkach europejskich, w szczególności niemieckim.

Wspieramy firmy poszukujące doradztwa strategicznego i finansowego o dużej wartości dodanej.

Nasza wartość dodana

Wykorzystujemy doświadczenie firm globalnych w zakresie: narzędzi planowania strategicznego, strukturyzacji transakcji kapitałowych, podnoszenia efektywności przedsiębiorstw.

Stosujemy zaawansowane narzędzia analityczne, wykorzystujące m.in. metodykę marż pokrycia i podejścia procesowego, pozwalające na identyfikację źródeł wartości i efektywną budowę wartości dla akcjonariuszy.

Nasze doświadczenie i interaktywna oraz elastyczna formuła współpracy pozwalają na koncentrację na budowie zindywidualizowanych i efektywnych kosztowo rozwiązań dostarczających najwyższą wartość dodaną dla Klienta.

ADRES

Carnelian Partners Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa